Ваша допомога дозволить нам продовжити боротьбу з корупцією.
Допоможе забезпечити команду експертів, які займаються внесенням змін, щоб усунути “корупційні дірки” у законодавстві.

Підтримати

Моніторинг

Опис

Моніторинг антикорупційних заходів центральних органів виконавчої влади. Здійснюється на базі платформи “Разом проти корупції” за участі незалежних експертів. Моніторинг проводиться щоквартально. Здійснюється з 2017 року. Покликаний систематично відслідковувати прогрес у виконанні антикорупційних заходів. 

Яка мета моніторингу та оцінки?

Моніторинг покликаний систематично відслідковувати прогрес у виконанні антикорупційних заходів. За результатами моніторингу проводиться оцінка прогресу. Щоквартально Кабінету Міністрів України проводиться презентація поточного стану виконання заходів.

Що вимірює?

Для кожного антикорупційного заходу складається детальний план його виконання. План узгоджується між фахівцями органу влади та галузевими експертами і затверджується ЦОВВ. План визначає кінцевий результат та розбиває захід на вимірювані етапи, що мають конкретні строки та індикатори виконання. Кожному етапу присвоюється значення відсотку виконання (%) до досягнення 100% показника. Щоквартально по кожному заходу вимірюється виконання чи не виконання конкретних показників. У разі, якщо показник виконано, – це означає, що заходу присвоюється визначений % виконання.

Методика моніторингу

Звіти про моніторинг

Січень-липень 2019

Жовтень-грудень 2018 

Травень-вересень 2018 

Липень 2018

Лютий 2018 

Вересень 2017

Березень 2017